פרטי המוצר

מק"ט 3212
כולל:
ספר לימוד 224 עמודים מלווה ב-2 תקליטורי DVD בני כ-120 דקות כל אחד

מתאים ל:
קורס ללימוד עצמי המיועד למתחילים, כתוב בשפת התעתיק הלועזי PINYIN בניב מנדרינית, ומטרתו יכולת הבנה של אוצר מילים שימושי, ניהול שיחה בסיסית והקניית היסודות הדקדוקיים בשפה

פורמט:
ספר בכריכה רכה בגודל 17/23 ס"מ; ערכה הכוללת את הספר והתקליטורים: 22/24/5 ס"מ

משקל (ק"ג):0.80 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 285 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 93212 | מחיר: 115 ש"ח

סינית בסיסית - קורס שלם על-גבי שני תקליטורי DVD וספר לימוד

קורס זה נכתב ונערך לפי מיטב המסורת שלנו בפרולוג במיוחד לצורכי דוברי השפה העברית עם שפע של הסברים בעברית, לצד פירושים, תרגומים ודרכי פתרונות - לאורך כל שלבי הלימוד. הקורס נערך במיוחד לצורכי לימוד עצמי. קִראו את ההקדמה שבספר ועִבדו לפי שיטת הלימוד המומלצת שלנו. זה כדאי... ההצלחה מובטחת! קורס זה משקף את הסינית המנדרינית העכשווית המדוברת כיום בסין - על כן הדגש בו החל מן השיעור הראשון הוא על קליטת אוצר מלים חדש ועל יכולת ניהול שיחה, לצד חיזוק היסודות התחביריים והדקדוקיים בשפה, שבלעדיהם... פשוט אי אפשר! הקורס מלווה בשני תקליטורי DVD עם יותר מ-4 שעות של חומר מוקלט (!). התרגול המשולב של ספר הלימוד תוך האזנה לחומר המוקלט מעניקים ללימוד העצמי מסגרת עבודה מסודרת והרגשה שאתם לא לבד, וכי יש מי שמקשיב לכם... :מבנה הקורס: בקורס 25 שיעורים, כשכל שיעור עוסק בנושא ייחודי או מצב מחיי היומיום. הקטעים הנקראים ומתורגלים עם הקריינים מסומנים לאורך הספר בסימן התקליטור : אוצר מילים: בתחילת כל שיעור. אוצר מילים זה ישמש אותנו בשיחה שלאחר מכן. שיחה: קצרה, קלילה, ומבטאת את הרעיון המרכזי של השיעור. הערות לתחביר: כאן כבר נתחיל להרחיב ולהסביר מילים, מושגים ומטבעות לשון שפגשנו בשיחה. לאחר מכן, יובאו דוגמאות הרחבה הבנויות בצורה של "משפטי-תבנית" ודוגמאות נוספות לצידן - כדי שתכירו כך טוב יותר ותתרַגלו למבנה השפה הסינית. תרגילים: שהרי אי אפשר בלי... ננסה, על סמך מה שלמדנו עד כה, להשלים משפטים בסינית עם אוצר מילים שכבר אמור להיות מוּכּר לנו, ואפילו לתרגם משפטים מסינית לעברית. אל דאגה, לכל התרגילים יש גם פתרונות מצורפים! תרגול כתיבה: זהו קטע רשות... מי שרוצה יוכל לנסות את כוחו בכתיבת הסימניות הסיניות המופיעות, בהתאם להנחיות. לדעת יותר על תרבות ומנהגים: שהרי לא ניתן להפריד בין לימוד השפה הסינית לבין הכרת התרבות והנהגים האישיים והעסקיים בסין.
לידיעתכם: רוכשי הקורס יכולים להוריד חינם את קובצי השמע - היכנסו למרכז ההורדות שמופיע בעמוד הבית באתר ופעלו בהתאם להנחיות. האזנה ולימוד מהנה!

אפליקציית אייפון - חדש!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר פרקים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל פרקי ונושאי הקורס.

אפליקציות למוצר זה

AppStore http://itunes.apple.com/app/id385953489?mt=8 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
Google PLAY https://market.android.com/details?id=air.com.prolog.VODand 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/TV-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו
Share |