פרטי המוצר

מק"ט 6251
מחברים:
פרופסור משה פיליפ, ד"ר ליאורה לזר

פורמט:
12*17 ס"מ, כריכה קשה

משקל (ק"ג):0.20 קג'

מספר עמודים:128


מחיר רגיל: 65 ש"ח
מחיר באתר: 48 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 62510 | מחיר: 35 ש"ח

גדילת ילדים - נמוכים וגבוהים / פרופ' משה פיליפ, ד"ר ליאורה לזר

אזל מהמלאי

***אזל מהמלאי***

הספר "גדילת ילדים" עוסק בנושא שמדאיג הורים רבים, במיוחד כאשר ילדיהם הם מהנמוכים או מהגבוהים בקרב בני גילם. בספר יש תיאור מסודר ומקיף של תהליך הגדילה, והוא נותן הסבר מפורט להורה המודאג בנושאים הבאים: איך גדלים ילדים, מה הן ההפרעות העלולות להתרחש בתהליך הגדילה וכיצד ניתן להתמודד עם ההפרעות בגדילה. המידע בספר מבוסס הן על מחקרים קליניים טיפוליים בהפרעות גדילה והן על מחקרים במעבדה המולקולרית, שמנסים לקבל תשובות לתהליכים הגורמים להפרעות אלו.
ספר זה ניתן להורדה כקובץ PDF לצפייה במחשב בלבד.
ראה להלן גרסאות שונות לספר זה.

אודות המחבר

פרופ' פיליפ משה
פרופ' משה פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת- המרכז הארצי לסוכרת נעורים בישראל, במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל. בשנים האחרונות משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א. פרופ' פיליפ משמש חבר בהנהלת האירגון העולמי ESPE לאנדוקרינולוגיית לילדים וממונה על החינוך באירגון זה. פרופ' פיליפ עומד בראש צוות מחקר מולקולרי בחקר מחלות אנדוקריניות ובראש מרכז לפיתוח טכנולוגיות חדשות במחלת הסוכרת.

ד"ר שליטין שלומית
ד"ר שלומית שליטין, רופאה בכירה במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת נעורים במרכז הארצי לסוכרת נעורים במרכז הרפואי "שניידר", ומדריכה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.

Share |