פרטי המוצר

מק"ט 6225
מחברים:
פרופ' ניר גלעדי

פורמט:
12*17 ס"מ, כריכה קשה

משקל (ק"ג):0.20 קג'

מספר עמודים:160


מחיר רגיל: 65 ש"ח
מחיר באתר: 48 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 62250 | מחיר: 35 ש"ח

הפרעות תנועה / פרופ' ניר גלעדי

אזל מהמלאי

***אזל מהמלאי***

הספר הפרעות תנועה הוא הספר הראשון שנכתב בעברית על נושא שמטריד אנשים רבים.המידע הכלול בספר מבוסס על מחקרים בסיסיים ומחקרים קליניים, והוא מסייע לקורא להתמצא ולהבין טוב יותר את מגוון ההפרעות המאופיינות בתנועתיות יתר או בתנועות לא רצוניות, כמו: רעד, טיקים, רגליים לא שקטות, עוויתות שרירים והפרעות הליכה. פרק מיוחד מוקדש לרעלן הבוטולינום המשמש היום כלי חדשני לטיפול בהפרעות תנועה רבות. הספר נכתב מתוך אמונה שהכרת התופעות וגורמיהן תקל על החולה והקרובים אליו את ההתמודדות עם הקשיים.
ספר זה ניתן להורדה כקובץ PDF לצפייה במחשב בלבד.
ראה להלן "גרסאות שונות לספר זה".

אודות המחבר

פרופ' ניר גלעדי, התמחה בנוירולוגיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה, ועשה תת- התמחות בהפרעות תנועה ובמחלת פרקינסון בבית החולים הנוירולוגי של אוניברסיטת קולומביה בניו יורק, ארצות הברית. 
מכהן כמנהל היחידה להפרעות תנועה במחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי תל-אביב (איכילוב), ומשמש גם מרצה בכיר בחוג לנוירולוגיה ובחוג לפיזיותרפיה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. חבר הוועד המנהל של החברה העולמית להפרעות תנועה, חבר בוועדה הרפואית המייעצת שליד עמותת הפרקינסון בישראל, וחבר בוועדה העולמית לחקר מחלת הפרקינסון של ארגון הבריאות העולמי (WHO).

Share |