פרטי המוצר

מק"ט 3604
כולל:
ספר בכריכה רכה, החלק השני של הקורס המיועד לרמת מתקדמים ומכיל את כל החומר העיוני, לרבות כל התרגילים ודרכי פתרונם

מתאים ל:
לומדי איטלקית, רמת מתקדמים

פורמט:
כריכה רכה, 16*22 ס"מ

משקל (ק"ג): 1.00 קג'

מספר עמודים: 256


מחיר רגיל: 120 ש"ח
מחיר באתר: 115 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

איטלקית ללימוד עצמי - רמת מתקדמים - ספר בלבד

ניתן להוריד ספר זה גם בגרסת PDF! הזמינו בטור הימני תחת "גרסאות שונות למוצר זה".

ספר לימוד זה, המיועד ללימוד עצמי של השפה האיטלקית, מאגד בתוכו את החלק השני, המיועד לרמת המתקדמים, של התוכן העיוני של קורס הווידיאו "איטלקית - סדרת טלוויזיה".
ספר זה מקיף אמנם את יסודות התחביר והדקדוק האיטלקי, אך הדגש בו שהוא בנוי בצורת שיעורים המיועדים ללימוד עצמי - בהם משולבים גם קטעי שיחה (דיאלוגים), אוצר מילים, ובעיקר - שפע של תרגילים המיועדים לבחינה עצמית - עם תשובות, כמובן...

כן! אנחנו בפרולוג מאמינים ויודעים שניתן ללמוד איטלקית לבד, אבל רק אם חומר הלימוד באמת ברור ומהנה. לכן, הכנו במקביל לספר זה גם ערכת מולטימדיה מושלמת - קטעי קריינות בווידיאו הממחישים את השיחות, את אוצר המילים ואת התרגילים הרבים - חוויה אמיתית!

רוצים ללמוד בבית עם הטלוויזיה? בבקשה! הזמינו לכם את ערכת תקליטורי ה-DVD המלווים את הספר באתר שלנו; רוצים ללמוד באופן מקוון באינטרנט? גם אפשרי! היכנסו לאתר הווידיאו שלנו (*היכנסו לאתר הווידיאו speakit.tv, צפו בשיעורים הניתנים חינם, והזמינו לכם חבילת צפייה להשלמת הלימוד.), נסו, התרשמו, ואם מתאים לכם - הירשמו! ואולי בא לכם ללמוד ברכבת או במטוס - מה יותר פשוט מלהוריד את האפליקציה של הקורס?! (*היכנסו לחנות האפליקציות Appstore, והורידו לכם את גרסת החינם, ממנה תוכלו לשדרג לגרסה המלאה!) ולאלו שסתם תקועים בפקק או הולכים בפארק - בדיוק בשבילכם הכנו גרסת שמע בלבד ב-MP3 (*את קובצי ה-MP3 ניתן להוריד כאן - ישר להוריד ולטעון בנגן המדיה שלכם!). האזנה מהנה!

בקיצור, רק תבחרו - ותלמדו!

להורדת דפי העבודה הנלווים לערכת סרטי הווידיאו - הורידו כאן.