פרטי המוצר

מק"ט 3201
כולל:
3 ספרי לימוד מלווים בתקליטור DVD המכיל כ-12 שעות הקלטה של קטעי תרגול נבחרים מתוך שיעורי הקורס (יש להדגיש כי תקליטור זה משמש להאזנה ולא לצפייה)

מתאים ל:
קורס יסודי המיועד בעיקר למתחילים שאין להם כל ידע ובסיס מוקדם בשפה האנגלית וגם לכאלו שהם בעלי רקע בסיסי המעוניינים להרחיבו ולשפרו

פורמט:
3 ספרים בכריכה רכה בגודל 17/23 ס"מ (חלק ראשון: 96 עמ', חלק שני: 128 עמ', חלק שלישי: 176 עמ'); ערכה הכוללת את הספר והתקליטור: 22/24/5 ס"מ

משקל (ק"ג): 0.90 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 285 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 932011| מחיר: 50 ש"ח
מק"ט: 932012| מחיר: 50 ש"ח
מק"ט: 932013| מחיר: 50 ש"ח

אנגלית בסיסית - קורס למתחילים הנקרא על-גבי DVD ו-3 ספרי לימוד

***אזל מהמלאי***

***אזל מהמלאי***

קורס זה מיועד ללומדים שאינם יודעים אנגלית כלל וללומדים בעלי ידע מועט או בסיסי בשפה זו והמעוניינים לשפרו ולהרחיבו. הקורס ערוך בצורה קלה ומובנת ומאפשר ללומד להתקדם צעד אחר צעד בחומר הנלמד ללא צורך בעזרת מורה. תוך זמן קצר יוכל הלומד להגיע להבנה של מושגים בסיסיים בשפה האנגלית ואף לנהל שיחות קצרות המתבססות על אוצר המילים שרכש בכל חלק. הקורס מיועד לילדים ולמבוגרים כאחד. הקורס מחולק ל-3 חלקים: החלק הראשון כולל את אותיות הא"ב האנגלי, דרך מבטאן, בניית מילים וכללי הכתיב היסודיים. אוצר המילים הנרכש בו כ-400 מילים. החלק השני כולל את עיקרי הדקדוק והתחביר של השפה האנגלית וכללי לשון יסודיים. הדגש בחלק זה על הרחבת אוצר המילים של הלומד ושימוש נכון בו. בחלק זה ירכוש הלומד יותר מ-1000 מילים חדשות נוספות. החלק השלישי כולל שיחות קצרות בנושאים שונים, כגון: עריכת קניות, בבית המלון, במסעדה, בבנק, בדואר וכו'. כן משולבים בו תרגילי לשון והסברים דקדוקיים. בחלק זה ירכוש הלומד יותר מ-1500 מילים חדשות נוספות. שיטת הלימוד מבוססת על לימוד משולב של עיון ותרגול בספרי הלימוד המצורפים, תוך האזנה לחומר המוגש על-ידי הקריינים בתקליטור, המכיל כ-12 שעות הקלטה של קטעי תרגול נבחרים מתוך שיעורי הקורס.

הערות

רוצים להאזין ולתרגל גם בזמן נהיגה ברכב? או להאזין לקריינות באמצעות נגן ה- MP3 שלכם? – שימו לב: ניתן לרכוש להלן (בתוספת תשלום) את כל קובצי השמע (פס הקול בלבד) של הקורס כולו בפורמט MP3, אותם תוכלו לצרוב על דיסק או לטעון בנגן המדיה שלכם! ! איך זה מתבצע? לאחר ביצוע התשלום בטופס הקנייה, תקבלו מספר הזמנה וסיסמה. קובצי ההקלטה מגיעים כקובץ מכווץ (בפורמט ZIP) במשקל של כ-72MB לחלק הראשון; כ-96MB לחלק הראשון; כ-94MB לחלק הראשון (שימו לב למשך זמן ההורדה) ובתוכו כל קובצי השיעורים של הקורס שהוקלטו. ניתן להוריד את הקובץ האמור עד שבעה ימים ממועד ביצוע ההזמנה.

לידיעתכם: רוכשי הקורס יכולים להוריד חינם את קובצי השמע - היכנסו למרכז ההורדות שמופיע בעמוד הבית באתר ופעלו בהתאם להנחיות. האזנה ולימוד מהנה!