פרטי המוצר

מק"ט 3202
כולל:
ספר לימוד 272 עמודים מלווה ב-2 תקליטורי DVD בני כ-60 דקות כל אחד

מתאים ל:
לבעלי ידע בסיסי טוב בשפה האנגלית, המעוניינים לשפרו ולהעשירו, בעיקר בהרחבת אוצר המילים שלהם וביכולת לנהל שיחה

פורמט:
ספר בכריכה רכה בגודל 17/23 ס"מ; ערכה הכוללת את הספר והתקליטורים: 22/24/5 ס"מ

משקל (ק"ג): 0.80 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 285 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 93202| מחיר: 120 ש"ח

אנגלית למתקדמים - קורס שלם על-גבי שני תקליטורי DVD וספר לימוד

קורס זה נכתב ונערך לפי מיטב המסורת שלנו בפרולוג במיוחד לצורכי דוברי השפה העברית עם שפע של הסברים בעברית, לצד פירושים, תרגומים ודרכי פתרונות - לאורך כל שלבי הלימוד. הקורס נערך במיוחד לצורכי לימוד עצמי. קיראו את ההקדמה שבספר ועיבדו לפי שיטת הלימוד המומלצת שלנו. זה כדאי... ההצלחה מובטחת! המיוחד בקורס זה בכך שהוא משקף את האנגלית העכשווית המדוברת כיום בעולם - על כן הדגש בו החל מן השיעור הראשון הוא על קליטת אוצר מלים חדש ועל יכולת ניהול שיחה, לצד חיזוק היסודות התחביריים והדקדוקיים בשפה, שבלעדיהם... פשוט אי אפשר! הקורס מלווה בשני תקליטורי DVD עם יותר מ-4 שעות של חומר מוקלט (!). התרגול המשולב של ספר הלימוד תוך האזנה לחומר המוקלט מעניקים ללימוד העצמי מסגרת עבודה מסודרת והרגשה שאתם לא לבד, וכי יש מי שמקשיב לכם... מבנה הקורס: בקורס 24 שיעורים, כשכל שיעור עוסק בנושא ייחודי מחיי היומיום. הקטעים הנקראים ומתורגלים עם הקריינים מסומנים לאורך הספר בסימן התקליטור: שיחה (CONVERSATION) - עם דגש על מילים וביטויים חדשים; "שיחה אקטיבית" (VIDEO-ACTIVE) - תרגול חוזר של חלק מן השיחות, כשהפעם הלומד ממלא את תפקידו של אחד המשתתפים וקורא בקול את חלקו בהתאם לכתוביות המתאימות המופיעות על המסך.; אוסף של משפטי חזרה (REVISE) - חזרה על משפטים נבחרים שהופיעו בשיחה, תוך הדגשת שימוש נכון במילות היחס באנגלית. קיראו בקול עם הקריינים את המשפטים!; נושא דקדוקי (GRAMMAR) - מנוסח ומוגש בקצרה, בתמציתיות אבל עם חשיבות עליונה לבניית אבני היסוד הנכונים בשפה. קיראו בעצמכם, ודאו שהבנתם, ועיברו לביצוע התרגיל המתאים...; תרגילים (EXERCISES) - פיתרו בעצמכם, ורק לאחר-מכן תרגלו אותם יחד עם הקריינים!
לידיעתכם: רוכשי הקורס יכולים להוריד חינם את קובצי השמע - היכנסו למרכז ההורדות שמופיע בעמוד הבית באתר ופעלו בהתאם להנחיות. האזנה ולימוד מהנה!

אפליקציית אייפון - חדש!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר פרקים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל פרקי ונושאי הקורס.

אפליקציות למוצר זה

אנגלית ללימוד עצמי - לרמת מתקדמים ולבעלי ידע בסיסי טוב

AppStore http://itunes.apple.com/app/id385954 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
Google PLAY https://market.android.com/details?i 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/TV-%D7%A 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו