פרטי המוצר

מק"ט 3211
כולל:
ספר לימוד 238 עמודים מלווה ב-2 תקליטורי DVD בני כ-90 דקות כל אחד

מתאים ל:
לבעלי ידע בסיסי טוב בשפה הספרדית, המעוניינים לשפרו ולהעשירו, בעיקר בהרחבת אוצר המילים שלהם וביכולת לנהל שיחה. מיועד בעיקר לכאלו שהם מסיימי הקורס "ספרדית בסיסית"

פורמט:
ספר בכריכה רכה בגודל 17/23 ס"מ; ערכה הכוללת את הספר והתקליטורים: 22/24/5 ס"מ

משקל (ק"ג): 0.80 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 285 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 93211| מחיר: 105 ש"ח

ספרדית למתקדמים - קורס שלם על-גבי שני תקליטורי DVD וספר לימוד

קורס זה הינו קורס המשך לקורס "ספרדית בסיסית" וגם הוא נכתב ונערך לפי מיטב המסורת שלנו בפרולוג במיוחד לצורכי דוברי השפה העברית עם שפע של הסברים בעברית, לצד פירושים, תרגומים ודרכי פתרונות - לאורך כל שלבי הלימוד. הקורס נערך במיוחד לצורכי לימוד עצמי. קיראו את ההקדמה שבספר ועיבדו לפי שיטת הלימוד המומלצת שלנו. זה כדאי... ההצלחה מובטחת! המיוחד בקורס זה בכך שהוא משקף את הספרדית העכשווית המדוברת כיום בעולם - על כן הדגש בו החל מן השיעור הראשון הוא על קליטת אוצר מלים חדש ועל יכולת ניהול שיחה, לצד חיזוק היסודות התחביריים והדקדוקיים בשפה, שבלעדיהם... פשוט אי אפשר! הקורס מלווה בשני תקליטורי DVD עם כ-3 שעות של חומר מוקלט (!). התרגול המשולב של ספר הלימוד תוך האזנה לחומר המוקלט מעניקים ללימוד העצמי מסגרת עבודה מסודרת והרגשה שאתם לא לבד, וכי יש מי שמקשיב לכם... מבנה הקורס: בקורס 14 שיעורים, כשכל שיעור עוסק בנושא ייחודי או מצב מחיי היומיום. הקטעים הנקראים ומתורגלים עם הקריינים מסומנים לאורך הספר בסימן התקליטור : שיחה (DIÁLOGO) - עם דגש על מילים וביטויים חדשים. אוצר מילים (VOCABULARIO) - חיזרו וקיראו בקול עם הקריינים את המילים והביטויים שהופיעו בשיחה! שאלות הבנה (COMPRENSIÓN DE TEXTO) - מבחן קצר לוודא שהבנו את תוכן השיחה. מנהגים ותרבות (COMENTARIO CULTURAL) - אינפורמציה מעניינת למחשבה ולידיעה... "שיחה אקטיבית" (VIDEO-ACTIVE) - תרגול חוזר של חלק מן השיחות, כשהפעם הלומד ממלא את תפקידו של אחד המשתתפים וקורא בקול את חלקו בהתאם לכתוביות המתאימות המופיעות על המסך. נושאים נבחרים בדקדוק ובתקשורת (GRAMÁTICA Y COMUNICACIÓN) - מנוסח ומוגש בצורה ברורה, עם הסברים מלאים בעברית ועם חשיבות עליונה לבניית אבני היסוד הנכונים בשפה! קיראו בעצמכם, ודאו שהבנתם, ועיברו לביצוע התרגיל המתאים... תרגילים (EJERCICIOS) - פיתרו בעצמכם, ורק לאחר-מכן תרגלו אותם יחד עם הקריינים!
לידיעתכם: רוכשי הקורס יכולים להוריד חינם את קובצי השמע - היכנסו למרכז ההורדות שמופיע בעמוד הבית באתר ופעלו בהתאם להנחיות. האזנה ולימוד מהנה!

אפליקציית אייפון - חדש!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר פרקים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל פרקי ונושאי הקורס. הורידו בחנות האפליקציות Appstore

אפליקציות למוצר זה

ספרדית - לומדים עם פרולוג!

AppStore http://itunes.apple.com/app//id15057 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/Home-Main 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו