פרטי המוצר

מק"ט 1000150
כולל:
סדרת טלוויזיה מקיפה בת 28 שיעורים ללימוד עצמי, הכוללת 8 תקליטורי DVD ובהם יותר מ-15 שעות של לימוד ותרגול

מתאים ל:
לכל המעוניין. ראה הרחבה בטקסט ההסבר אודות הקורס

פורמט:
8 תקליטורים

משקל (ק"ג): 0.37 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 260 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 83603| מחיר: 139 ש"ח
מק"ט: 83604| מחיר: 139 ש"ח
מק"ט: 1000146| מחיר: 150 ש"ח
מק"ט: 1000147| מחיר: 110 ש"ח

איטלקית - מערך שיעורים בווידיאו ללימוד עצמי

"שלום וברוכים הבאים! - Benvenuto ! - ותודה שאתם מצטרפים אלינו לקורס זה ללימוד השפה האיטלקית.
כמה מילים לפני שמתחילים על שיטת הלימוד בכלל ועל קורס זה בפרט.
אני חני, ואני אגיש ואנחה את הסדרה, כשלצידי אִילַרְיָה, המורה לאיטלקית. ביחד איתה, אנחנו נגיש את החלק העיוני של הלימוד: את כל ההסברים בעברית של הדקדוק והתחביר האיטלקי - כשכל זה מלווה בשפע של דוגמאות הממחישות את החומר הנלמד. כן, אנחנו בעצם מגישות לכם את כל החומר שיש בספרי הלימוד... אבל בהגשה טלוויזיונית. מדי פעם, במהלך השיעור, נעבור לאולפן השני, שם מחכים לכם אילריה ומָאוּרוֹ, והם יקריינו לכם את השיחות, את אוצר המילים, וגם יתרגלו איתכם את התרגילים שבכל שיעור ושיעור.
בחלק מהשיעורים תופיע בסוף השיעור מה שאנחנו קוראים “שיחה אקטיבית” - זהו תרגול חוזר של השיחה, על-ידי אחד הקריינים, כשאתם, בעזרת הכתוביות שעל המסך, ממלאים את תפקידו של הקריין השני. למעשה, מֵעֵבר ללימוד הפסיבי, ניתנת לכם כאן הזדמנות לדַבֵּר “ממש” - ואנא נצלו אותה! רק ככה תקבלו את הביטחון הדרוש ואת הפן המעשי שבלימוד ובדיבור איטלקית.
התרגילים הרבים המלווים את הלימוד, שדרכם אתם בוחנים את רמת ההבנה שלכם, מוגשים על ידי הקריינים בצורתם “הפתורה”. שימו לב שרוב התרגילים מתורגלים יחד עם הקריינים, אך לא כולם! יש גם כמה תרגילים שאותם תעשו לבד - ותבחנו את עצמכם בעזרת הפתרונות המוצעים.
הלימוד מלווה בכתוביות ברורות באיטלקית, כשלרוב לצידן גם תרגומן לעברית, ובמקומות שבהם “אין טוב ממראה עיניים” לצורך המחשת הנאמר - תופיע טבלה או המחשה גרפית אחרת על גבי המסך. אגב, עם התקדמות הלימוד נוריד לאט לאט את מינון התרגומים בשפה העברית... מצטערים, ככה זה כשרוצים ללמוד שפה חדשה...
אז למי הקורס מיועד? למעשה, לכל אחד. אין מגבלת גיל או ידע מוקדם. כמובן, נדרש רק ידע באותיות הא”ב האנגלי לצורך קריאת השפה האיטלקית. באמצעות קורס זה, המחולק לשני חלקים - בסיסי ומתקדם - תגיעו לרמה טובה באיטלקית: זהו קורס מקיף, שכולל אוצר מילים נרחב מאוד הנשען על בסיס דקדוקי ותחבירי מוצק - שאיתו בהחלט אפשר לצאת לדרך: להבין ולדבר איטלקית!
כמה מילים בקצרה על מבנה הקורס: הקורס בכללותו מחולק כאמור ל”איטלקית בסיסית” ול”איטלקית למתקדמים”. בכל חלק 14 שיעורים, וישנו עוד שיעור אחד המוקדש לא”ב האיטלקי ולכללי ההגייה. זהו שיעור חובה! כל שיעור עוסק בנושא מסוים מחיי היומיום, אשר סביבו נבנתה השיחה הפותחת את השיעור. לאחריה, יבוא אוצר המילים החדש שהוזכר בשיחה או זה שישמש אותנו במהלך השיעור, כשהוא מוגש ע”י הקריינים. לאחר מכן, אילריה ואני נגיש ונסביר את הצד העיוני, ובעצם, “נלמד אתכם את השפה האיטלקית”. בין לבין, יופיעו התרגילים המתאימים לחומר הנלמד. כן, אף אחד לא ממש “משתגע” על לימוד יסודות הדקדוק והתחביר... וכולם רוצים “צ’יק-צ’ק” לגשת ולדבר איטלקית... אבל בסופו של דבר החוכמה היא לדַבֵּר נכון! שֶמַה שתאמרו... יתאים לְמה שבאמת התכוונתם לומר... 
אז איך לומדים ומהי שיטת הלימוד המומלצת? - זו שאלה טובה! קיבעו לעצמכם “מנה יומית מומלצת” - ובטח שלא תהיה יותר משיעור אחד ביום; חיזרו על כל שיעור כמה פעמים שתרצו - זו פריבילגיה שיש לכם בקורס שכזה המיועד ללימוד עצמי - עד שכל תוכנו יהיה ברור לכם, ואתם מרגישים שאתם זוכרים את אוצר המילים שנלמד ושולטים בו; עם זאת, זיכרו גם שישנם דברים שמתבהרים עם התקדמות הלימוד וישנם דברים שאנחנו נחזור עליהם במהלך הלימוד לצורך הטמעה והרחבה; וכמובן, כפי שכבר הדגשנו - אנחנו מייחסים חשיבות גדולה מאוד לביצוע התרגילים, קודם בעצמכם (!) - ורק אחר כך השוו ו”פיתרו” אותם יחד עם הקריינים. אם תעבדו כך - ההצלחה מובטחת!
דפי העבודה לכל התרגילים שבקורס ניתנים להורדה (יצורף קוד) כקובצי PDF .
אז נדמה לי שאנחנו מוכנים להתחיל, ואם גם אתם רוצים להצטרף ולהיות עוד אחד מהמיליונים הדוברים את השפה האיטלקית בעולם, אז קדימה, כדאי שכבר נתחיל בשיעור הראשון!.. [מתוך סרטון ההקדמה לקורס]

איטלקית באייפון - אפליקציה חדשה!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר שיעורים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל שיעורי הקורס.

אפליקציות למוצר זה

איטלקית ללימוד עצמי - לרמת מתחילים

AppStore http://itunes.apple.com/app/id385948 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
Google PLAY https://market.android.com/details?i 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/TV-%D7%A 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו

איטלקית ללימוד עצמי - לרמת מתקדמים

AppStore http://itunes.apple.com/app/id385949 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
Google PLAY https://market.android.com/details?i 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/TV-%D7%A 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו

איטלקית - אפליקציה מרכזת לאייפד לכל הקורסים ללימוד עצמי באיטלקית

AppStore http://itunes.apple.com/app//id51823 
7IAP Sp גרסת חינם לאייפד + אפשרות שדרוג
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/Home-Main 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו