פרטי המוצר

מק"ט 1000250
כולל:
סדרת טלוויזיה מקיפה בת 28 שיעורים ללימוד עצמי, הכוללת 8 תקליטורי DVD ובהם יותר מ-15 שעות של לימוד ותרגול

מתאים ל:
לכל המעוניין. ראה הרחבה בטקסט ההסבר אודות הקורס

פורמט:
מארז הכולל את 8 התקליטורים: 22/24/5 ס"מ

משקל (ק"ג): 0.37 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 260 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 83601| מחיר: 139 ש"ח
מק"ט: 83602| מחיר: 139 ש"ח
מק"ט: 1000246| מחיר: 150 ש"ח
מק"ט: 1000247| מחיר: 110 ש"ח

ספרדית - מערך שיעורים בווידיאו ללימוד עצמי

"שלום וברוכים הבאים! - Bienvenido ! - ותודה שאתם מצטרפים אלינו לקורס זה ללימוד השפה הספרדית.
כמה מילים לפני שמתחילים על שיטת הלימוד בכלל ועל קורס זה בפרט.
אני חני, ואני אגיש ואנחה את הסדרה, כשלצידי אִיבון, המורה לספרדית. ביחד איתה, אנחנו נגיש את החלק העיוני של הלימוד: את כל ההסברים בעברית של הדקדוק והתחביר הספרדי - כשכל זה מלווה בשפע של דוגמאות הממחישות את החומר הנלמד. כן, אנחנו בעצם מגישות לכם את כל החומר שיש בספרי הלימוד... אבל בהגשה טלוויזיונית. מדי פעם, במהלך השיעור, נעבור לאולפן השני, שם מחכים לכם דֵבּורה ואילן, והם יקריינו לכם את השיחות, את אוצר המילים, וגם יתרגלו איתכם את התרגילים שבכל שיעור ושיעור.
בחלק מהשיעורים תופיע בסוף השיעור מה שאנחנו קוראים “שיחה אקטיבית” - זהו תרגול חוזר של השיחה, על-ידי אחד הקריינים, כשאתם, בעזרת הכתוביות שעל המסך, ממלאים את תפקידו של הקריין השני. למעשה, מֵעֵבר ללימוד הפסיבי, ניתנת לכם כאן הזדמנות לדַבֵּר “ממש” - ואנא נצלו אותה! רק ככה תקבלו את הביטחון הדרוש ואת הפן המעשי שבלימוד ובדיבור ספרדית.
התרגילים הרבים המלווים את הלימוד, שדרכם אתם בוחנים את רמת ההבנה שלכם, מוגשים על ידי הקריינים בצורתם “הפתורה”. שימו לב שרוב התרגילים מתורגלים יחד עם הקריינים, אך לא כולם! יש גם כמה תרגילים שאותם תעשו לבד - ותבחנו את עצמכם בעזרת הפתרונות המוצעים.
הלימוד מלווה בכתוביות ברורות בספרדית, כשלרוב לצידן גם תרגומן לעברית, ובמקומות שבהם “אין טוב ממראה עיניים” לצורך המחשת הנאמר - תופיע טבלה או המחשה גרפית אחרת על גבי המסך. אגב, עם התקדמות הלימוד נוריד לאט לאט את מינון התרגומים בשפה העברית... מצטערים, ככה זה כשרוצים ללמוד שפה חדשה...
אז למי הקורס מיועד? למעשה, לכל אחד. אין מגבלת גיל או ידע מוקדם. כמובן, נדרש רק ידע באותיות הא”ב האנגלי לצורך קריאת השפה הספרדית. באמצעות קורס זה, המחולק לשני חלקים - בסיסי ומתקדם - תגיעו לרמה טובה בספרדית: זהו קורס מקיף, שכולל אוצר מילים נרחב מאוד הנשען על בסיס דקדוקי ותחבירי מוצק - שאיתו בהחלט אפשר לצאת לדרך: להבין ולדבר ספרדית!
כמה מילים בקצרה על מבנה הקורס: הקורס בכללותו מחולק כאמור ל”ספרדית בסיסית” ול”ספרדית למתקדמים”. בכל חלק 14 שיעורים, וישנו עוד שיעור אחד המוקדש לא”ב הספרדי ולכללי ההגייה. זהו שיעור חובה! כל שיעור עוסק בנושא מסוים מחיי היומיום, אשר סביבו נבנתה השיחה הפותחת את השיעור. לאחריה, יבוא אוצר המילים החדש שהוזכר בשיחה או זה שישמש אותנו במהלך השיעור, כשהוא מוגש ע”י הקריינים. לאחר מכן, איבון ואני נגיש ונסביר את הצד העיוני, ובעצם, “נלמד אתכם את השפה הספרדית”. בין לבין, יופיעו התרגילים המתאימים לחומר הנלמד. כן, אף אחד לא ממש “משתגע” על לימוד יסודות הדקדוק והתחביר... וכולם רוצים “צ’יק-צ’ק” לגשת ולדבר ספרדית... אבל בסופו של דבר החוכמה היא לדַבֵּר נכון! שֶמַה שתאמרו... יתאים לְמה שבאמת התכוונתם לומר...
אז איך לומדים ומהי שיטת הלימוד המומלצת? - זו שאלה טובה! קיבעו לעצמכם “מנה יומית מומלצת” - ובטח שלא תהיה יותר משיעור אחד ביום; חיזרו על כל שיעור כמה פעמים שתרצו - זו פריבילגיה שיש לכם בקורס שכזה המיועד ללימוד עצמי - עד שכל תוכנו יהיה ברור לכם, ואתם מרגישים שאתם זוכרים את אוצר המילים שנלמד ושולטים בו; עם זאת, זיכרו גם שישנם דברים שמתבהרים עם התקדמות הלימוד וישנם דברים שאנחנו נחזור עליהם במהלך הלימוד לצורך הטמעה והרחבה; וכמובן, כפי שכבר הדגשנו - אנחנו מייחסים חשיבות גדולה מאוד לביצוע התרגילים, קודם בעצמכם (!) - ורק אחר כך השוו ו”פיתרו” אותם יחד עם הקריינים. אם תעבדו כך - ההצלחה מובטחת!
דפי העבודה לכל התרגילים שבקורס ניתנים להורדה (יצורף קוד) כקובצי PDF .
אז נדמה לי שאנחנו מוכנים להתחיל, ואם גם אתם רוצים להצטרף ולהיות עוד אחד מהמיליונים הדוברים את השפה הספרדית בעולם, אז קדימה, כדאי שכבר נתחיל בשיעור הראשון!.. [מתוך סרטון ההקדמה לקורס]

ספרדית באייפון - אפליקציה חדשה!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר שיעורים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל שיעורי הקורס.

אפליקציות למוצר זה

ספרדית - לומדים עם פרולוג!

AppStore http://itunes.apple.com/app//id15057 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/Home-Main 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו