פרטי המוצר

מק"ט 1000550
כולל:
סדרת טלוויזיה מקיפה בת 20 יחידות ללימוד עצמי, הכוללת 5 תקליטורי DVD ובהם יותר מ-10 שעות של לימוד ותרגול, כולל ספר לימוד

מתאים ל:
לכל המעוניין. ראה הרחבה בטקסט ההסבר אודות הקורס.

פורמט:
5 תקליטורים, ספר לימוד בן 256 עמודים

משקל (ק"ג): 0.80 קג'


מחיר רגיל: 299 ש"ח
מחיר באתר: 260 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 83607| מחיר: 139 ש"ח
מק"ט: 1000547| מחיר: 110 ש"ח

צרפתית - מערך שיעורים בווידיאו ללימוד עצמי

אזל מהמלאי, ראה: מוצר מחליף.

שלום וברוכים הבאים! - Bienvenue! - ותודה שאתם מצטרפים אלינו לקורס זה ללימוד השפה הצרפתית.
כמה מילים לפני שמתחילים על שיטת הלימוד בכלל ועל קורס זה בפרט.
אני חני, ואני אגיש ואנחה את הסדרה, כשלצידי אִילַרְיָה, המורה לצרפתית. ביחד איתה, אנחנו נגיש את החלק העיוני של הלימוד: את כל ההסברים בעברית של הדקדוק והתחביר הצרפתי - כשכל זה מלווה בשפע של דוגמאות הממחישות את החומר הנלמד. כן, אנחנו בעצם מגישות לכם את כל החומר שיש בספר הלימוד... אבל בהגשה טלוויזיונית. מדי פעם, במהלך השיעור, נעבור לאולפן השני, שם מחכים לכם הקריינים והשחקנים סלין ודוד, והם יקריינו לכם את השיחות, את אוצר המילים, את תבניות הדיבור וגם יתרגלו איתכם את התרגילים שבכל שיעור ושיעור.
התרגילים הרבים המלווים את הלימוד, שדרכם אתם בוחנים את רמת ההבנה שלכם, מוגשים על ידי הקריינים בצורתם “הפתורה”. שימו לב שרוב התרגילים מתורגלים יחד עם הקריינים, אך לא כולם! יש גם כמה תרגילים שאותם תעשו לבד - ותבחנו את עצמכם בעזרת הפתרונות המוצעים בספר הלימוד.
מי שירצה, יוכל להוריד באינטרנט רק את דפי העבודה לכל התרגילים שבקורס כקובצי PDF (פרטים על גבי התקליטורים המצורפים).
הלימוד מלווה בכתוביות ברורות בצרפתית, כשלרוב לצידן גם תרגומן לעברית, ובמקומות שבהם “אין טוב ממראה עיניים” לצורך המחשת הנאמר - תופיע טבלה או המחשה גרפית אחרת על גבי המסך. אגב, עם התקדמות הלימוד נוריד לאט לאט את מינון התרגומים בשפה העברית... מצטערים, ככה זה כשרוצים ללמוד שפה חדשה...
אז למי הקורס מיועד? למעשה, לכל אחד. אין מגבלת גיל או ידע מוקדם. כמובן, נדרש רק ידע באותיות הא”ב האנגלי לצורך קריאת השפה הצרפתית. באמצעות קורס זה תגיעו לרמה טובה בצרפתית: זהו קורס מקיף, שכולל אוצר מילים נרחב מאוד הנשען על בסיס דקדוקי ותחבירי מוצק - שאיתו בהחלט אפשר לצאת לדרך: להבין ולדבר צרפתית!
כמה מילים בקצרה על מבנה הקורס: קורס זה כולל 10 שיעורים - כשכל שיעור מחולק לשתי יחידות לימוד, וישנו עוד שיעור אחד המוקדש לא”ב הצרפתי ולכללי ההגייה. זהו שיעור חובה! כל שיעור עוסק בנושא מסוים מחיי היומיום, אשר סביבו נבנתה השיחה הפותחת את השיעור. לאחריה, יבוא אוצר המילים החדש שהוזכר בשיחה או זה שישמש אותנו במהלך השיעור, כשהוא מוגש ע”י הקריינים. לאחר מכן, אילריה ואני נגיש ונסביר את הצד העיוני, ובעצם, “נלמד אתכם את השפה הצרפתית”. בין לבין, יופיעו התרגילים המתאימים לחומר הנלמד. כן, אף אחד לא ממש “משתגע” על לימוד יסודות הדקדוק והתחביר... וכולם רוצים “צ’יק-צ’ק” לגשת ולדבר צרפתית... אבל בסופו של דבר החוכמה היא לדַבֵּר נכון! שֶמַה שתאמרו... יתאים לְמה שבאמת התכוונתם לומר... 
אז איך לומדים ומהי שיטת הלימוד המומלצת? - זו שאלה טובה! קיבעו לעצמכם “מנה יומית מומלצת” - ובטח שלא תהיה יותר מחלק אחד של שיעור מסוים ביום; חיזרו על כל שיעור כמה פעמים שתרצו - זו פריבילגיה שיש לכם בקורס שכזה המיועד ללימוד עצמי - עד שכל תוכנו יהיה ברור לכם, ואתם מרגישים שאתם זוכרים את אוצר המילים שנלמד ושולטים בו; עם זאת, זיכרו גם שישנם דברים שמתבהרים עם התקדמות הלימוד וישנם דברים שאנחנו נחזור עליהם במהלך הלימוד לצורך הטמעה והרחבה; וכמובן, כפי שכבר הדגשנו - אנחנו מייחסים חשיבות גדולה מאוד לביצוע התרגילים, קודם בעצמכם (!) - ורק אחר כך השוו ו”פיתרו” אותם יחד עם הקריינים. אם תעבדו כך - ההצלחה מובטחת!
אז נדמה לי שאנחנו מוכנים להתחיל, ואם גם אתם רוצים להצטרף ולהיות עוד אחד מהמיליונים הדוברים את השפה הצרפתית בעולם, אז קדימה, כדאי שכבר נתחיל בשיעור הראשון!.."    
 [מתוך סרטון ההקדמה לקורס]

צרפתית באייפון - אפליקציה חדשה!

קורס זה ניתן להשיג גם כאפליקציית אייפון. הורידו לכם את הגרסה החינמית של האפליקציה, בה תוכלו להתנסות במספר שיעורים בחינם. מגרסה זו תוכלו לשדרג לגרסה המלאה, בה נמצאים כל שיעורי הקורס.

אפליקציות למוצר זה

צרפתית - לומדים עם פרולוג!

AppStore http://itunes.apple.com/app/id108422 
57IAP cr Sp גרסת חינם לאייפון ולאייפד + אפשרות שדרוג
Google PLAY https://market.android.com/details?i 
Google Play Speakit Speakit.Tv @ Google Play
SPEAKit WEB http://www.speakit.tv/he-IL/TV-%D7%A 
SPEAKit לימוד מקוון באתר הווידיאו שלנו