סדרת אולפן עברית

אולפן עברית הוא קורס שלם ללימוד השפה העברית המיועד הן ללומד המתחיל בכיתת האולפן, והן ללומד העצמאי המעוניין להרחיב אופקיו ולהתקדם באופן עצמאי. הקורס כולל 36 שיעורים המקיפים את יסודות הדקדוק והתחביר העברי. בנוסף לספר הלימוד ניתן להשיג גם חוברת פתרונות לתרגילים המציעה פתרונות לתרגילים שבספר, חוברת הסברים מורחבים לנושאי הלימוד השונים, וכן ערכת סרטוני וידיאו - בקריינות ובמשחק הממחישים את קטעי הקריאה והתרגילים שבספר - דבר ההופך את לימוד העברית לחוויה אמיתית ומעשירה.

אולפן עברית - קורס מקוון (אונליין)

אולפן עברית הוא קורס שלם ללימוד השפה העברית המיועד הן ללומד המתחיל בכיתת האולפן, והן ללומד העצמאי המעוניין להרחיב אופקיו ולהתקדם באופן עצמאי. הקורס כולל 36 שיעורים המקיפים את יסודות הדקדוק והתחביר העברי.

מארז אולפן עברית - הערכה המלאה

מארז "אולפן עברית" כולל בחבילה אחת את כל ספרי ותקליטורי הקורס

אולפן עברית - ספר הפתרונות לתרגילים

ספר הלימוד "אולפן עברית" מיועד הן ללומד המתחיל בכיתת האולפן, והן ללומד העצמאי המעוניין להרחיב אופקיו ולהתקדם באופן עצמאי. הספר כולל 36 שיעורים המקיפים את יסודות הדקדוק והתחביר העברי.

אולפן עברית - ספר הפתרונות לתרגילים

חוברת הפתרונות לתרגילים הינו ספר משלים ל"אולפן עברית". יש בו את כל התרגילים אשר בספר ואת דרכי פתרונם, מובלטים בצבע כחול.

אולפן עברית - ספר ההסברים הדקדוקיים

ספר ההסברים הינו ספר משלים לספר הלימוד "אולפן עברית" - וכולל הסברים מפורטים ליסודות הדקדוק והתחביר העברי. מהדורה זו מיועדת לדוברי עברית, ולדוברי אנגלית - היא כוללת הסברים מפורטים בעברית (בעמודים אי זוגיים) ומולם (בעמודים הזוגיים) תרגום ההסברים לדוברי אנגלית.